Profesija

Masažuotojas

Programos paskirtis. Masažuotojo modulinė profesinio mokymo programa skirta kvalifikuotam masažuotojui parengti, kuris gebėtų savarankiškai įvertinti kliento fizinę ir emocinę būklę, atlikti klasikinį, kosmetinį masažus ir kūno puoselėjimo procedūras.

Būsimo darbo specifika. Įgijęs šią kvalifikaciją, asmuo galės teikti masažo paslaugas individualiai arba masažo paslaugas teikiančiose įmonėse.

Apie priėmimą

Jei siejate savo ateitį su masažisto profesijos karjera, nedvejokite – būtinai stokite mokytis į Panevėžio mokymo centrą, vieną iš didžiausių profesinio mokymo įstaigų Lietuvoje. Sekite informaciją mūsų svetainėje www.paneveziomc.lt, Facebook paskyroje Panevėžio mokymo centras ar šalies žiniasklaidoje. Kai tik bus paskelbta apie priėmimą į profesines mokyklas, registruokitės LAMA BPO bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje Profesinis mokymas – LAMA BPO.

Programos

Panevėžio mokymo centre mokome keleto masažuotojo modulinių profesinio mokymo programų įgyti IV kvalifikacijos lygį pagal Lietuvos kvalifikacijų sandarą.

Išsamiai susipažinti su programomis, sužinoti mokymosi trukmę galite čia: