Profesija

Auklė

Programos paskirtis. Auklės modulinė profesinio mokymo programa skirta kvalifikuotai auklei parengti, kuri gebėtų savarankiškai sukurti sveiką ir saugią aplinką vaikams, prižiūrėti vaikus ir suteikti pirmąją būtiną pagalbą, ugdyti bazinius vaiko įgūdžius, organizuoti vaikų žaidimus.

Būsimo darbo specifika. Asmuo, įgijęs auklės kvalifikaciją, galės vykdyti individualią veiklą – prižiūrėti ir auklėti vaiką šeimoje.

Apie priėmimą

Jei siejate savo ateitį su auklės profesijos karjera, nedvejokite – būtinai stokite mokytis į Panevėžio mokymo centrą, vieną iš didžiausių profesinio mokymo įstaigų Lietuvoje. Sekite informaciją mūsų svetainėje www.paneveziomc.lt, Facebook paskyroje Panevėžio mokymo centras ar šalies žiniasklaidoje. Kai tik bus paskelbta apie priėmimą į profesines mokyklas, registruokitės LAMA BPO bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje Profesinis mokymas – LAMA BPO.

Programos

Panevėžio mokymo centre mokome pagal Auklės modulinę profesinio mokymo programą įgyti IV kvalifikacijos lygį pagal Lietuvos kvalifikacijų sandarą.

Išsamiai susipažinti su programa, sužinoti mokymosi trukmę galite čia: