Profesija

Apdailininkas

Programos paskirtis. Apdailininko modulinė profesinio mokymo programa skirta kvalifikuotam dažytojui, plytelių klojėjui, tinkuotojui, parengti, kuris gebėtų, vadovaujant aukštesnės kvalifikacijos darbuotojui ir jam prižiūrint darbų kokybę, savarankiškai vykdyti bendrąsias veiklas statybos objekte, glaistyti ir dažyti statinių paviršius rankiniu ir mechanizuotu būdu, dekoruoti statinių paviršius apmušalais ir dažų mišiniais, apdailinti paviršius plytelėmis ir atlikti plytelių dangos remontą, tinkuoti statinio konstrukcijas rankiniais įrankiais ir mechanizuotu būdu, atlikti tinko remontą.

Būsimo darbo specifika. Asmuo, įgijęs dažytojo, plytelių klojėjo, tinkuotojo kvalifikacijas galės dirbti statybos įmonėse arba vykdyti individualią veiklą.

Jei siejate savo ateitį su apdailininko profesijos karjera, nedvejokite – būtinai stokite mokytis į Panevėžio mokymo centrą, vieną iš didžiausių profesinio mokymo įstaigų Lietuvoje. Sekite informaciją mūsų svetainėje www.paneveziomc.lt, Facebook paskyroje Panevėžio mokymo centras ar šalies žiniasklaidoje. Kai tik bus paskelbta apie priėmimą į profesines mokyklas, registruokitės LAMA BPO bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje Profesinis mokymas – LAMA BPO.

Panevėžio mokymo centre mokome pagal Apdailininko modulinę profesinio mokymo programą įgyti III kvalifikacijos lygį pagal Lietuvos kvalifikacijų sandarą.

Išsamiai susipažinti su programa, sužinoti mokymosi trukmę galite čia:
- Asmenims, baigusiems 10,11,12 klasių, įgijusiems kvalifikaciją profesinėje ar aukštojoje mokykloje.

Užsiėmimai vyksta Staniūnų g. 68, Panevėžys;
Mokyklos g. 3, Narteikių k., Pasvalio r.

Daugiau informacijos:

Panevėžyje: tel. 8 687 49 096; el. paštas: almantas.rimkus@paneveziomc.lt

Joniškėlyje: (8 451) 38 731; el. paštas: vilma.cepinskiene@paneveziomc.lt