Profesija

Plytelių klojėjo-tinkuotojo padėjėjas

Programos paskirtis. Plytelių klojėjo-tinkuotojo padėjėjo modulinė profesinio mokymo programa skirta kvalifikuotam plytelių klojėjo padėjėjui ir tinkuotojo padėjėjui parengti, kuris gebėtų, prižiūrint aukštesnės kvalifikacijos darbuotojui, vykdyti bendrąsias veiklas statybos objekte, apdailinti paviršius plytelėmis ir remontuoti plytelių dangą, tinkuoti statinio vidaus patalpas ir išorės konstrukcijas.

Būsimo darbo specifika. Asmuo, įgijęs plytelių klojėjo padėjėjo ir tinkuotojo padėjėjo kvalifikacijas, galės dirbti statybos įmonėse.

Apie priėmimą

Jei siejate savo ateitį su Plytelių klojėjo-tinkuotojo padėjėjo profesijos karjera, nedvejokite – būtinai stokite mokytis į Panevėžio mokymo centrą, vieną iš didžiausių profesinio mokymo įstaigų Lietuvoje. Sekite informaciją mūsų svetainėje www.paneveziomc.lt, Facebook paskyroje Panevėžio mokymo centras ar šalies žiniasklaidoje. Kai tik bus paskelbta apie priėmimą į profesines mokyklas, registruokitės LAMA BPO bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje Profesinis mokymas – LAMA BPO.

Programos

Panevėžio mokymo centre mokome pagal Plytelių klojėjo-tinkuotojo padėjėjo modulinę profesinio mokymo programą įgyti II kvalifikacijos lygį pagal Lietuvos kvalifikacijų sandarą.

Išsamiai susipažinti su programa, sužinoti mokymosi trukmę galite čia: