Geriausias traktorininkas – 2024

2024 06 07


Džiaugiamės ir sveikiname su puikiu pasiekimu Joniškėlio mokymo skyriaus mokinį Igną Šlėktą, kuris savo išskirtinius įgūdžius pademonstravo traktoriaus figūrinio vairavimo rungtyje ir užtikrintai laimėjo II-ąją vietą Marijampolės profesinio mokymo centro Kudirkos Naumiesčio filiale vykusiame prestižiniame tarptautiniame konkurse „Geriausias traktorininkas – 2024", kuris pritraukė 27 talentingus dalyvius iš Lietuvos ir Lenkijos.

Ignas kartu su bendramoksliu Luku varžybose demonstravo nepaprastą talentą ir atsidavimą. Nuoširdžiai sveikiname Igną su puikiu pasirodymu ir dėkojame abiems mokiniams už sunkų darbą ir siekį tobulėti.

Ypatingas pripažinimas skiriamas ir profesijos mokytojams Arūnui Maldariui ir Sigitui Mitei už neįkainojamą vadovavimą ir mokinių paruošimą šioms sudėtingoms varžyboms. Jų mentorystė ir palaikymas suvaidino reikšmingą vaidmenį formuojant Igno ir Luko sėkmę konkurse. Didžiuojamės mūsų talentingais mokiniais ir išskirtiniais mokytojais, kurie ir toliau įkvepia bei puoselėja meistriškumą Panevėžio mokymo centre.