Žvilgsnis į norvegų siuvimo įmonę

2023 03 08


Technologijų ir verslo mokymo skyriaus Siuvėjo modulinės profesinio mokymo programos mokiniai su mokytoja Danute Palilioniene lankėsi norvegiško kapitalo įmonėje UAB „Devold“.  

Mus maloniai priėmė gamybos vadovė Jūratė Giedraitytė, suteikusi galimybę pasižvalgyti ne tik po siuvimo cecho vidines darbo erdves, bet ir mezgimo bei sukirpimo cechus.

Gamybos vadovė supažindino su pramonine mezgimo įranga, modernia kompiuterizuota sukirpimo įranga, naujovėmis klojant audinius. Stebėjome lazeriniu būdu sukerpamus audinių klojinius, išpjaunamas drabužių detales. Siuvimo ceche matėme įvairovę įrengimų, su kuriais atliekamas siuvinių detalių sujungimas. Stebėjome siuvinių detalių jungimą „Flatlock“ siuvimo mašina. Likome sužavėti įrenginio valdymu.

Malonu, kad turime galimybę bendradarbiauti su darbdaviais, pasisemti naujausių žinių, susipažinti su inovatyviomis technologijomis. Atsižvelgdami į rinką, reaguodami į greitai besikeičiančias technologijas siuvimo srityje, stengiamės parengti specialistus, gebančius tenkinti verslo poreikius.